Västerås

Sigurdsgatan 20
721 30 Västerås

hej@addiva.se
021-471 21 50

Stockholm

Isafjordsgatan 22A, plan 5
164 40 Kista

rasmus.friberg@addiva.se
0768-30 80 70

Ludvika

Kaststjärneparken
771 32 Ludvika

johan.nilsson@addiva.se
021-471 21 50

Våra säljare



Björn Lindström


CEO

bjorn.lindstrom@addiva.se
0705203963

Johan Nilsson


Head of Mechanical and Electrical Engineering Services

johan.nilsson@addiva.se
0705 55 04 88

Jesper Söderlund


Head of Software Tools and Utilities

jesper.soderlund@addiva.se
073 610 22 60

Robin Persson


Head of Software & Embedded Services

robin.persson@addiva.se
0708 68 70 08

Amel Muftic


Head of Software Products

amel.muftic@addiva.se
0708 68 70 13

Peter Krantz


Sales & Business Development

peter.krantz@addiva.se
0708 67 24 57

Rasmus Friberg


Business Center Stockholm

rasmus.friberg@addiva.se
0768 30 80 70

Johan Eklund


Sales & Business Development Manager

johan.eklund@addiva.se
0702 564 564

Jelena Generalenko


Economist & Controller

ekonomi@addiva.se
0214 71 21 32

           
 

PRATA AFFÄRER

Berätta om ditt projekt eller SÄG HEJ!

Kontakta oss på hej@addiva.se